PORTUGALSCY PIONIERZY

SILACO to w Portugalii firma pionierska, specjalizująca się w kamieniu ozdobnym, łupku, grysie toczonym i polerowanym, żwirze z cegły i powierzchniach brukowanych.

Współpracujemy z różnymi firmami, projektantami terenów zielonych i budowniczymi. Robimy wszystko z myślą o personalizacji i oryginalnym zrealizowaniu zaprojektowanych przez nich krajobrazów.

Nasza firma oferuje klientom szeroką i zróżnicowaną gamę produktów.

Wszystkie nasze kamienie dobieramy ręcznie.

Kamieniołom

SILACO posiada w Fez Côa własny kamieniołom o wielkości ok. 50 tys. m2 i to właśnie tam wydobywamy większość naszych produktów z łupku. Poza tym w Ourém mamy także własną fabrykę, gdzie przetwarzamy i przygotowujemy nasz kamień aż do ostatecznego wykończenia.

Wartości

Innowacja: Chcemy w sposób jak najbardziej aktualny reagować na wyzwania dnia codziennego, dlatego przez cały czas monitorujemy środowiska wewnętrzne i zewnętrzne, szukając innowacyjnych rozwiązań w obróbce i produktach.

Różnorodność: Jesteśmy świadomi, jak wiele różnych niszy znajduje się obecnie na rynku, dlatego niezbędne jest dla nas ciągłe uzupełnianie i dywersyfikowanie naszej oferty.

Quality: Wymagania naszego klienta zajmują u nas pierwsze miejsce. Jakość naszych produktów to wartość, w której nie idziemy na żaden kompromis. To podstawa umożliwiająca nam pełne zadowolenie naszych klientów.

Environment: Wpływ, jaki wywiera nasza firma na środowisko i jego zróżnicowanie, to czynnik, którego nie możemy lekceważyć.and biodiversity can never be forgotten.

  • innowacja
  • różnorodność
  • jakość
  • środowisko